Porouchalo se vám něco na nákladním automobilu značky Scania? Pak nezoufejte a zajeďte si do našeho Scania servisu v Brně. Dočkáte se zde opravy, údržby a servisu nejen nákladního automobilu Scania, ale také jiných známých značek, jako je Avia, DAF, MAN, Mercedes-Benz, Liaz, Tatra, Renault, Volvo a Iveco. Náš obchod fortrucks.cz se zaměřuje také na vleky a návěsy velice známých značek, jako je SCHWARZMÜLLER, SCHMITZ, LAMBERET, KÖGEL, TRAILOR, SAF nebo BPW.

Servis Scania v Brně se zabývá seřizováním a opravami motorů a výměnou rozvodů, celkovou diagnostikou nákladních automobilů, opravou a údržbou podvozkových skupin, rychlým servisem nákladních vozidel se zaměřením na různé servisní prohlídky, výměny olejů, doplnění provozních kapalin a opravy vozidel po haváriích.

V našem obchodě si můžete také zakoupit veškeré náhradní díly na váš nákladní automobil, ať už se jedná přímo o Scanii nebo jinou již zmíněnou značku nákladního automobilu. Pokud nejste zrovna velkými fanoušky internetu a nakupování přes internet je pro vás nové, pak můžete osobně navštívit náš kamenný obchod, který se nachází také v Brně, stejně jako Scania servis. Na veškeré náhradní díly máte samozřejmě záruku, takže si bez obav můžete nějaký ten náhradní díl na váš nákladní automobil pořídit. Zboží je dodáváno za bezkonkurenční ceny.

Objednávku vám zašleme doporučenou zásilkou, takže nemusíte mít strach, že by se k vám náhradní díly nedostaly. Pokud patříte mezi naše věrné zákazníky, pak vás jistě potěší fakt, že při odběru více zboží a vás čeká odměna v podobě zákaznické slevy. Pokud na nás máte nějaké dotazy ohledně čehokoliv, neváhejte se na nás obrátit, ať už prostřednictvím emailu nebo telefonu. Přejeme vám příjemné nakupování z pohodlí domova.