Naše společnost sídlí v Brně. Servis nákladních vozidel fortrucks zajišťuje profesionální služby, do kterých se zahrnuje servis nákladních vozidel, servis vleků a návěsů, opravy nákladních automobilů a samozřejmě také diagnostiku nákladních automobilů. Autoservis Brno provádí opravy, údržbu nákladních vozů a diagnostiku hned několika značek, jako je Tatra, DAF, MAN, Volvo, Mercedes-Benz, Scania, Renault, Avia, Liaz a Iveco. Co se týče servisu návěsů, tak ten platí pro značky SCHWARZMÜLLER, SCHMITZ, LAMBERET, KÖGEL, TRAILOF, SAF a BPW.

Kromě servisu vlastníme také internetový obchod fortrucks.cz, kde si můžete objednat veškeré náhradní díly na již zmíněné značky. Pokud budete mít nějaké dotazy ohledně servisu, údržby nákladních vozů Brno nebo ohledně náhradních dílů, pak nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím mailu nebo telefonu. Pokud neradi nakupujete přes internet, pak pro vás máme vynikající zprávu. Máme totiž také kamenný obchod, který se nachází přímo v Brně. Můžete se za námi přijít podívat osobně a my vám vše vysvětlíme. Pokud budete mít nějaké dotazy, můžete se nás zeptat a nemusíte nám telefonovat nebo psát mail. Pokud často nakupujete větší objem zboží, pak pro vás máme další skvělou zprávu, neboť obchod fortrucks.cz nabízí pro zákazníky nakupující větší objem zboží se zákaznickými slevami, a to se jistě vyplatí.

Co je vůbec naší předností? No přece přesné a rychlé dodávky, široký sortiment, skladové zásoby a vysoce kvalifikovaný personál. Pokud si nejste jisti, jestli máme nějaký určitý náhradní díl na skladě, pak se na nás obraťte, jelikož naše společnost vlastní unikátní program, který nám pomůže zjistit skladovou dostupnost a cenu. Toto všechno je jasná záruka velice profesionálních služeb.